Video file

O nás

Pomáháme sportovním organizacím a klubům s přípravou vhodné strategie a efektivním nastavením procesů. Zvyšujeme povědomí o značce, získáváme nové fanoušky, sponzory, partnery a radíme s komunikací. Odhalujeme také silné i slabé stránky v rámci tréninkových procesů či pohybových dovedností. 

Více

Přesahy jsou klíč

Zaměřujeme se na rozvoj sportovních klubů i konkrétních sportovců. Využíváme našich zkušeností z oblasti řízení organizací, marketingu i tréninkového procesu.

Stěžejní aktivity pro správné fungování ve sportovním prostředí jsme provázali v jeden efektivní celek. Vytváříme strategie, plány, koncepce a díky ověřeným dodavatelům si řešíme také realizaci. Nastavujeme reálné cíle a zdravě posouváme vpřed kluby i jednotlivce.

PETR LESENSKÝ | MARKET SPORT

Petr Lesenský

Petr se ve společnosti Market Sport věnuje strategickému rozvoji společnosti a zastřešuje aktivity v oblasti marketingu a public relations. V roce 2009 založil PR a marketingovou agenturu Lesensky.cz, současně vykonává pozici místopředsedy v Asociaci Public Relations a Radě pro marketing města Brna. V oblasti sportu se pohybuje celý život. Zkušenosti má z pozic funkcionářských i trenérských. Je držitelem nevyšší trenérské licence UEFA ve futsalu.

ROMAN MICHALEC | MARKET SPORT

Roman Michalec

Roman se podílí na strategickém řízení společnosti Market Sport a je klíčovou osobou pro koordinaci reklamních aktivit, s důrazem zejména na textilní obor a jeho brandingová řešení. V současné době působí jako jednatel tří společností, ve kterých dbá zejména na vzájemné synergie a efektivní řešení. S jeho bohatými sportovními zkušenostmi získanými během deseti let účasti v první futsalové lize má hluboké porozumění pro týmovou spolupráci a vytrvalost.

JAKUB FIKAR | MARKET SPORT

Jakub Fikar

Jakub ve jménu společnosti Market Sport pomáhá sportovním klubům s nastavením tréninkového procesu, vytvořením koncepce, testuje a profiluje sportovce, vzdělává trenéry. Jakub pracuje ve fotbalovém klubu Zbrojovka Brno na pozici „Head of Performance“, zodpovídá tedy za kondiční rozvoj napříč celým klubem s důrazem na A-tým. Kromě toho aktivně působí na sportovní fakultě Masarykovy univerzity, kde kandiduje na PhD. a v minulosti absolvoval zahraniční stáže ve West Hamu United.

Máte zájem o konzultaci?

Vyplňte formulář 
nebo nás kontaktujte. Ozveme se, co nejdříve.

Mám zájem o